Sektöründe fark yaratan vizyon

Matbaa, yayıncılık, kırtasiye başta olmak üzere daha birçok sektörde geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Coşkun Teknoloji, bulunduğu her alanda kalite ve inovasyonu bir araya getiriyor.

Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirleyen Coşkun Teknoloji, farklı sektörlerde sunduğu üstün hizmetlerle tanınıyor.

Matbaa

Yaratıcı Düşünceyle Dokunduğumuz Her Kağıt Parçası, İşimizin Kalitesini ve Sanatını Temsil Ediyor. Biz Matbaa İşinde Kendi İzimizi Bırakıyoruz.

Yayıncılık

Kelimeler ve Sayfalar Aracılığıyla Kültürün İnşasına Katkıda Bulunuyoruz. Her Yayınımızla Geleceği Şekillendiriyoruz ve Fark Yaratıyoruz.

Kırtasiye

Kırtasiye Dünyasında Kalite ve İnovasyonla Öncüyüz. Her Defterde, Her Kalemde İş Dünyasının Profesyonelliğini Yansıtıyoruz.

Moda & Giyim

Tarzınıza Değer Katmak İçin Buradayız! İhtiyaçlarınıza ve Tutkularınıza İyi Bakıyoruz. Geleceğe Moda ile Yürüyoruz!

Makine

Laser, UV ve Matbaa Makinelerindeki Uzmanlığımızla Sektörü Yeniden Tanımlıyoruz. Her Yatırımla Güçlü Markaları ve Değerli Müşterileri Bir Araya Getiriyoruz.

Yazılım

Kendi sektörel ihtiyaçlarımıza yönelik ERP projeleri geliştiriyoruz. Ayrıca Parakende ve toptan satışda yeni nesil E-ticaret proje çözümleri üretiyor ve tüm yazılımsal süreçlerini kendimiz yapıyoruz.